Prečo nakupovať u nás

Okrem chutných zákuskov vám ponúkame výhody, ktoré vás určite potešia.

Pečieme pre vás od roku 1995

Pečenie je naša vášeň a radosť, ktorú dávame naším zákazníkom už dlhé roky. Počas nich sme tradičné recepty vylepšili a doplnili naše služby o detaily, ktoré vám pomôžu s organizovaním osláv a výnimočných dní.

Suroviny najvyššej kvality

Hlavnou prioritou je prinášať do nášho regiónu čerstvé a kvalitné cukrárenské výrobky z prírodných surovín bez chemických prísad, podľa tradičných receptúr.

Výroba a uskladnenie zákuskov

Naša výrobňa je vybavená najmodernejšou pekárenskou technológiou od roku 2017. Vaše zákusky pripravujeme pomocou najmodernejších šľahačov, varných kúpeľov, konvektomatov, ktoré zabezpečujú súčasný európsky štandard. Čerstvosť zákuskov pripravených na distribúciu zachovávame v expedičných chladiarenských boxoch.

Dovoz k vám domov

Zákusky naším zákazníkom privezieme v izotermickom vozidle priamo k vám domov alebo do reštaurácie, kde sa koná vaša oslava.

Výslužky

Na svadbách, či rodinných  oslavách sú populárne výslužky, ktoré pre vás pripravíme na základe vášho výberu a zabalíme priamo do krabíc.

Špeciálne Vianočné a Veľkonočné balíčky

Každý rok pripravujeme špeciálne balíčky zákuskov, ktoré si môžete objednať pred sviatkami a zbaviť sa starosti s pečením zákuskov. Balíčky sú namiešané z tradičných zákuskov, ktoré nesmú chýbať v žiadnej domácnosti na Vianoce alebo Veľkú Noc.