Doprava

Zákusky a torty, ktoré si objednáte cez náš eshop vám dovezieme k vám domov, alebo si ich môžete vyzdvihnúť sami na našich odberných miestach.

Odberné miesta

Objednané zákusky si môžete vyzdvihnúť na našich odberných miestach v Smižanoch alebo Spišskej Novej Vsi. V tomto prípade za dopravu neplatíte nič a vyúčtovaná vám bude iba cena zákuskov.

Adresy jednotlivých odberných miest nájdete tu.

Doručenie objednávky na adresu

Vaše objednané zákusky si môžete nechať doručiť na akúkoľvek adresu. Podmienky dopravy sa však líšia v závislosti od toho, v ktorom vzdialenostnom okruhu sa nachádza vaša adresa doručenia.

Vaša adresa doručenia sa nachádza v Spišskej Novej Vsi alebo v Smižanoch

Ak chcete doručiť objednávku zákuskov na adresu nachádzajúcu sa v Spišskej Novej Vsi alebo v Smižanoch cena dopravy je 3€. V prípade, že vaša objednávka presahuje sumu 200€ dopravu v týchto mestách máte ZDARMA. Zákusky rozvážame počas pracovných dní.

 

Vaša adresa doručenia sa nachádza v ostatných lokalitách Slovenska

Ak chcete doručiť objednávku zákuskov na adresu nachádzajúcu sa mimo vyššie uvedených lokalít cena dopravy sa vypočíta ako násobok vzdialenosti medzi sídlom cukrárenskej výrobne a vašou adresou v kilometroch a sumou 0,40€. To znamená, že ak sa vaša adresa nachádza od našej výrobne vo vzdialenosti 20 km, vaša cena dopravy bude 16€ ((20+20) x 0,40= rátame aj cestu späť do výrobne).

Presnú cenu dopravy zistíte pri vytváraní objednávky, kedy vám náš systém vypočíta celkovú sumu za dopravu.