O Mňamke

Cukrárenskú výrobňu Mňamka nájdete v najväčšej  obci na Slovensku v Smižanoch, má dlhoročnú tradíciu a je zameraná na výrobu zákuskov, tort a trvanlivého pečiva. Naše výrobky vyrábame na základe tradičných receptúr z vybraných surovín najvyššej kvality bez chemických prísad.

Naša história

Cukrárenská výroba sa v našich priestoroch traduje od roku 1974 a naša spoločnosť ju ďalej udržiava a rozvíja. Hlavnou prioritou je prinášať do nášho regiónu čerstvé a kvalitné cukrárenské výrobky z prírodných surovín bez chemických prísad , podľa tradičných receptúr.

Pečieme pre vaše významné životné okamihy

Našou prácou  je aspoň malou troškou prispieť k uľahčeniu  príprav Vašich významných životných dní , ako sú svadby, životné jubileá a rodinné oslavy pri rôznych príležitostiach, akými sú krstiny, 1. sv. príjmania, birmovky, stužkové, promócie.

Na základe našich dlhoročných skúseností  Vám radi poradíme s počtom a výberom zákuskov a tort. Nabalíme  „výslužky „ podľa Vášho výberu v rôznom zložení. Zákusky balíme do kartónových prepraviek a v okruhu 50 km Vám ich privezieme na Vami určené miesto. Na tieto príležitosti pečieme zákusky s menšou hmotnosťou - svadobné zákusky, miňonky.

Novinka pre vaše oslavy

Novinkou v našom sortimente sú zákusky – miňonky , ktoré odporúčame na svadobné hostiny, recepcie a rodinné oslavy. Miňonky  sú mini dezerty s malou gramážou  / jednohubky/. Ich sortiment  stále rozširujeme.

Špeciálne ponuky, ktoré vás potešia

Ponúkame aj víkendové rodinné balenia zákuskov a rozvoz našich výrobkov. Pri príležitosti Mikuláša, Valentína, Vianočných a Veľkonočných sviatkov pripravujeme pre Vás špeciálne ponuky.